Kovo 23-27 d. vykusiame Lietuvos jaunučių čempionato G14 grupėje varžybų nugalėtoja tapo klaipėdietė Marija Šibajeva. Marija surinko 6 taškus iš 7 galimų ir užėmė pirmąją vietą tarp labiau patyrusių varžovių. Varžybų rezultatai.

Po sėkmingo Marijos pasirodymo šiuolaikinių technologių pagalba pakalbinome jaunąją klaipėdietę: Ar tikėjosi būti tarp lyderių?Koks buvo sunkiausias varžybų momentas? Ji su malonumu mums papasakojo apie varžybų įspūdžius. 

:“Važiuodama į turnyrą labai norėjau patekti į pirmą trejetuką. Žinojau, kad bus sunku, ir neapsirikau. Visos mano partijos buvo labai ilgos ir įtemptos. Šešta partija buvo sunkiausia, nes aš pradėjau jausti nuovargį, nes teko žaisti po dvi partijas į dieną su stipriomis varžovėmis."

Po šeštos pergalės iš eilės, likus iki varžybų pabaigos vienam ratui, buvo aišku, kad Marija papildys savo kolekciją dar vienu lauru. Siūlome susipažinti su V rato partiją, kurią Marija išskyrė ir žaidė dar pilna jėgų. Nepraleidome progos paklausti jaunosios čempionės ir apie ateities planus..

:"Nors lankau daug kitų būrelių, stengiuosi užsiimti šachmatais beveik kiekvieną dieną. Gegužės mėnesį atstovausiu Lietuvai Graikijoje Pasaulio šachmatų čempionate tarp mokinių.“   

Dėkui, už išsakytas mintis. Linkime Marijai sėkmingo pasirodymo ir už Lietuvos ribų!

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas