2014-11-26 13:55

Keturių miestų senjorų komandinės - Plungėje

Gruodžio 14 d. Plungėje vyks komandinės 4 miestų (Plungės, Šiaulių, Telšių ir Klaipėdos) senjorų varžybos. Šveicariška sistema 11 ratų, laiko kontrolė 10 min. iki partijos pabaigos. Komandas sudaro 10 dalyvių (1964 g.m. ir vyresni).

Klaipėdos komandą renka Vytautas Vaitonis, norintys dalyvauti kreipkitės tel. 8-652-20265

2014-11-24 22:52

Lakričio 25d. Žaibadienis

Lapkričio 25 d. 18:00 val.  ŠSK "Bokštas" buveinėjo vyko žaibadienis. Laiko kontrolė 3 min.+2s. Buvo žaidžiami 7 ratai šveicariška sistema.

Silvestras Armonaitis surinko 6,5 taško iš 7 galimų ir tapo varžybų nugalėtoju. Antrąją vietą iškovojo Dmitrij Beliajev, surinkęs 6 taškus. Trečioji vieta atiteko Andrejui Katalovui, surinkusiam 4,5 taško. Varžybų rezultatai.

2014-11-24 22:09

Gargždams 761

Lapkričio 23 d. "Kranto" mokykloje vyko tradicinės Gargždų greitųjų šachmatų varžybos su komandine įskaita. Buvo žaidžiami 9 ratai šveicariška sistema su laiko kontrole 10 min.+5s.

Tarp 84 dalyvių puikiai finišavusiems Klaipėdos atstovams: Andriejui Katalovui, Silvestrui Armonaičiui ir Dmitrijui Beliajevui pavyko tarpusavy pasidalinti prizinines vietas.

Prizininkai su Gargždų meru ir varžybų organizatoriumi.

Komandinė prizininkų įskaita:
1. Klaipėdos-1 (A. Katalov, S. Armonaitis, D. Beliajev, O. Beliajeva)
2. Kretingos (D. Jocys, A. Jonuševičius, K. Dubinskas, L. Lukošius)
3. Klaipėdos raj. rinktinė (D. Dieninė, M. Taučius, A. Mickus, R. Lukošius)

Varžybų rezultatai. Varžybų nuotraukos.

2014-11-23 20:33

Magnus Karlsenas išsaugo titulą.

Sočyje (Rusija) anksčiau laiko, po 11-os partijos, pasibaigė pasaulio čempionato mačas tarp čempiono Magnus Karlseno ir pretendento į čempionus Višvanatano Anando. Po atkaklios kovos 11-oje partijoje, mačą laimėjo Karlsenas 6,5:4,5 ir liko pasaulio čempionu.
Oficiali varžybų svetainė.
Partijų transliacijų įrašai anglų kalba.
Partijų translaicijų įrašai rusų kalba.

2014-11-17 01:12

Žaibaidienis - lapkričio 11 d.

Lapkričio 11 d. 18:00 val. vyko žaibadienis: 7 ratai šveicariška sistema, laiko kontrolė 3 min.+2s. Dalyvavo 12 žaidėjų.

Po 7 ratų laimėjo 6,5 taško surinkęs Dmitrij Beliajev. Antroji vieta atiteko Silvestrui Armonaičiui, surinkusiam 6 taškus. Andriejus Katalovas su 4,5 taško liko trečias. Varžybų rezultatai.

2014-11-10 12:22

2014 m. Pasaulio čempionato mačas

2014 m. lapkričio 7 d. Sočyje (Rusija) prasidėjo pasaulio čempionato 12-kos partijų mačas dėl pasaulio čempiono titulo klasikiniais šachmatais tarp pasaulio čempiono - Norvegijos didmeistrio Magnuso Karlseno ir pretendento - Indijos didmeistrio Višvanatano Anando. Jau sužaistos 2 partijos: pirmoji baigėsi lygiosiomis, o antrąją laimėjo baltaisiais žaidęs Karlsenas. Tad jis ir pirmauja 1½ : ½. Mačą, nuspaudus klavišą "Pasaulio čemp. 2014." tiesiogiai galima stebėti ir mūsų tinklapyje.

2014-11-07 11:46

Lapkričio 23 d. Gargžduose startuoja tradicinės asmeininės greitųjų šachmatų varžybos su komandine įskaita. Daugiau informacijos varžybų nuostatuose.

2014-11-07 11:45

Alexandros Kosteniuk taurė - Kaliningradas 2014

Lapkričio 1-2 dienomis Kaliningrade vyko VIII-is tarptautinis,  12-sios moterų pasaulio čempionės, Alexandros Kosteniuk turnyras, skirtas vaikams iki 6, 8, ir 10 metų.

Iki 8 metų sau lygių neturėjo Glėb Pidlužnij, surinkęs visus 8 galimus taškus. Dar iš Lietuvos dalyvavo: Nedas Motuza, Emilė Motuzaitė ir Mačiulaitytė Barbora. Deja kitų lietuvaičių pasirodymai buvo kuklesni. Visa informacija apie varžybas. (oficiali svetainė)

Nuotraukos ir straipsnis rusų kalba - obzor.lt

2014-10-29 13:31

Žaibadienis lapkričio 4d.

2014-10-26 19:06

Klaipėdos pusfinalis 2014 - rezultatai

Spalio 26 d. baigėsi paskutinis "Klaipėdos pusfinalio 2014" ratas. Dalyviai užėmė pirmas 5 vietas: 1. Andrius Ogiala, 2. Marija Šibajeva, 3. Vaclovas Pocius, 4. Buivydas Skirmantas - surinkę po 6,5 taško ir 5. Viktoras Galuščak su 6 taškais - iškovojo teisę dalyvauti kitų metų Klaipėdos finale. Amžiaus grupių nugalėtojai: U8 - Haroldas Vainauskas; U10 - Simas Tarvydas; U12- Ana Borisovaitė; U14 - Dmtrij Jablokov

Amžiaus grupių prizininkai: (priekyje iš kairės) H. Vainauskas, S. Tarvydas ir D. Jablokov kartu su būsimais finalininkais: V. Pociumi, A. Ogiala, V. Galuščak ir S. Buivydu.
IX rato rezultatai. Varžybų rezultatai. Partijos (Iki VII rato).

2014-10-21 01:53

Klaipėdos pusfinalis - VIII ratas

Spalio 19 d. 10:00 val. ŠSK "Bokštas" buveinėje vyko priešpaskutinis pusfinalio ratas.

2.5 M. Šibajeva su A. Kamarausku                                                                           2.8 S. Buivydas (kairėje) su S. Tarvydu.

Po VIII rato kovų į lyderius įsiveržė du žaidėjai: Marija Šibajeva ir Skirmantas Buivydas - surinkę po 6 taškus. Visi VIII rato rezultatai. Rezultatai. Partijos. IX rato burtai.
Primename, kad IX ratas vyks spalio 26 d. 10:00 val. ŠSK "Bokštas" buveinėje, adresu Laukininkų g. 28 ("Pajūrio" pagr. mokykla). 15 min. po paskutinės sužaistos partijos vyks varžybų uždarymas.

2014-10-17 14:25

Kretingos maratono VIII-IX etapai

Rugsėjo 28 d. ir spalio 19 d. vyko Kretingos maratono VIII ir IX etapai. Buvo žaidžiami 8 ratai, laiko kontrolė 10 min. + 5 s.

VIII etapo prizininkai:                                IX etapo prizininkai:
1. Audrius Jonuševičius - 6,5;                    1. Linas Lukošius- 7;
2. Martynas Sabaliauskis - 6,5;                  2. Rimvydas Lukošius - 6,5;
3. Konstantinas Dubinskas 6;                    3. Silvestras Armonaitis - 5,5;

VIII etapo rezultatai. IX etapo rezultatai. Maratono statistika.

2014-10-11 20:21

Spalio 14 d. - Žaibadienis

Spalio 14 d. 18:00 val. ŠSK "Bokštas" buveinėje vyko žaibadienis.  Laiko kontrolė 3 min. + 2 s. Silvestras Armonaitis surinkęs 6 taškus tapo varžybų nugalėtoju. Giedrius Jankus su 6 taškais liko antras. Ryčiui Buterlevičiui su 5 taškais - 3 vieta. Varžybų rezultatai.

2014-10-11 19:36

Klaipėdos pusfinalis - VI ratas

Spalio 11 d. vyko VI-sis Klaipėdos pusfinalio ratas. Vienvaldžiu lyderiu išlieka 5 taškus surinkęs Andrius Ogiala.

2.4 dvikova - A. Ogiala (kairėje) žaidžia su G. Barščiausku

Net keturi žaidėjai dalinasi 2-5 vietas: Vytautas Vaitonis, Leonid Beliajev, Nikolaj Gluchačiov ir Marija Šibajeva. Visi išvardinti žaidėjai, likus trims ratams iki finišo tiesiosios, turi didžiausius šansus patekti į Klaipėdos finalą.

VI rato rezultatai. VII rato burtai. Atidėtos partijos. Partijos (I-V).

2014-10-07 02:11

Klaipėdos pusfinalis 2014

Rugsėjo 21 d. startavo "Klaipėdos pusfinalis 2014".  38 dalyviai kovoja dėl 5 kelialapių į Klaipėdos finalą. Reglamentas -  9 ratai šveicariška sistema su laiko kontrole 90 min. +30s. VI ratas prasidės salio 11 d. (šeštadienį) 12:00 val.

I ratas. II ratas. III ratas. IV ratas. V ratas. Partijos (I-IV ratai). Partijos parsisiuntimuiNuotraukos. VI rato burtai.

2014-09-25 22:45

Žaibadienis rugsėjo 16 d.

Rugsėjo 16 d. 18:00 val. ŠSK "Bokštas" buveinėje startavo žaibadienis. 9 dalyviai žaidė ratų sistema su laiko kontrole 3min.+2s.

Visus taškus surinkęs užtikrintai pirmąją vietą iškovojo Silvestras Armonaitis. Antroji vieta, dėka palankesnių papildomų rodiklių, atiteko Viktorui Galuščak. Laurynas Alekna liko trečias. Turnyro rezultatai.

2014-09-11 13:24

Rugsėjo 21 d. startuoja šachmatų varžybos "Pusfinalis 2014". Planuojami 9 ratai šveicariška sistema su laiko kontrole 90 min. +30 s pradedant nuo pirmojo ėjimo.

Varžybų nuostatai.

2014-09-11 13:06

Rugsėjo 16 d. 18:00 val. ŠSK "Bokštas" buveinėje startuoja žaibadienis. Laiko kontrolė 3+2. Planuojami 7 ratai.

Būtina išankstinė registracija 860016660 arba klbokstas@gmail.com

2014-09-11 12:56

Kretingos maratono VII-is etapas

Rugpjūčio 31 d. vyko Kretingos maratono VII-is etapas.

Kretingos maratono VI-sis etapas

VI etapo prizininkai surinko po 6 taškus ir pasiskirstė dėka papildomų rodiklių: